15 rokov v našich bytoch

15 rokov v našich bytoch

Už 15. rok sa Dormeo stará o zlepšenie kvality spánku v slovenských domácnostiach. S pomocou maskota – ovečky Dormíka – vzdeláva unavených a často aj ubolených spachtošov v umení zdravého spánku. Počas 15-tich rokov sa zo značky s jedným matracom stalo svetoznáme meno, ktoré má svoje miesto v miliónoch spální po celej Európe, ale aj mimo nej. Vyše 300 rôznych výrobkov pre lepší spánok a bývanie: matrace, vankúše, prikrývky, posteľné rošty, chrániče na matrace, posteľná bielizeň a rôzne bytové doplnky zútulňujú naše domovy.

Príbeh najlepšieho spánku

Spánok – tak príjemný, potrebný a často podceňovaný. Pre mnohých z nás je spánok sladký balzam, ktorý slúži na osvieženie po dlhom dni plnom práce a rozličných úloh v domácnosti. Bohužiaľ, väčšina z nás skutočne kvalitný spánok ani nepozná. Nedopriavame si ho totiž v dostatočnom množstve, v správnom čase a bez toho, aby nás niečo rušilo.

Áno, je toľko vecí, ktoré sú zaujímavejšie a dôležitejšie, a času je tak málo. Ale spánok je potrebný pre naše telo rovnako ako výživa. Kvalita spánku priamo ovplyvňuje kvalitu nášho života. Našu produktivitu v práci, naše vzťahy a predovšetkým zdravie.

Ak túžite po skutočne osviežujúcom a regeneračnom odpočinku, musíte si každú noc líhať do čistej a sviežej postele s kvalitným a pohodlným matracom, oporným vankúšom a príjemnou bielizňou. Značka Dormeo Vám v tejto oblasti poskytne to najlepšie a naučí Vás, ako si skutočne dobre oddýchnuť.

Značka Dormeo

Značka Dormeo je hrdá na neustále inovácie, od používania revolučných materiálov, až po výrobný proces. Ako jeden z mála predajcov matracov patrí Dormeo k vlastníkom mnohých použitých technológií vo svojich výrobkoch.

Medzi najnovšie inovácie v oblasti spánku patria ocenené penové pružiny Octaspring používané v matracoch Air a niektorých doplnkoch. Svojou štruktúrou medových plástov vytvárajú neuveriteľne priedušný a prispôsobivý materiál, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších.

Nechajte si poradiť od odborníkov na zdravý spánok a vstávajte svieži a plný energie.

Pre kvalitný odpočinok navštívte: dormeo.sk.